Szkolenia okresowe BHP dla pracodawców
i innych osób kierujących pracownikami

Najbliższy termin dla tego szkolenia

30 Listopad 2018

9:00

Gdańsk, ul. Wałowa 24, Biblioteka PAN

Pokaż kolejne terminy szkolenia

Szkolenie okresowe przeznaczone jest dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Pierwsze szkolenie okresowe pracodawcy oraz inne osoby kierujące pracownikami mają obowiązek przejść do 6 miesięcy od dnia zatrudnienia.

Szkolenia okresowe mają na celu aktualizację i ugruntowanie wiedzy i umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zaznajomienie uczestników szkolenia z nowymi rozwiązaniami techniczno-organizacyjnymi w tym zakresie. Osoby kierujące pracownikami po odbyciu szkolenia okresowego nabywają uprawnienie do przeprowadzania instruktażu ogólnego i stanowiskowego w ramach szkolenia wstępnego dla nowozatrudnianych pracowników.

Szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami powinno odbywać się nie rzadziej niż raz na 5 lat.

Istnieje możliwość wykonania szkolenia okresowego w dowolnie wybranym przez klienta terminie oraz miejscu, np. zakładzie pracy. W przypadku zainteresowania realizacją szkolenia okresowego w miejscu wskazanym przez Państwa prosimy o kontakt.

 Więcej szczegółów

Zapisz się

Inne dostępne terminy dla tego szkolenia

14 Grudzień 2018

9:00

Gdańsk, ul. Wałowa 24, Biblioteka PAN