O Kvadro Sp.J.

Firma Kvadro Sp.J. powstała w 2004 r. w wyniku połączenia pracy i działalności prowadzonych przez wspólników wykonujących zawód specjalistów BHP już od kilku lat.

W krótkim okresie czasu Kvadro Sp.J. dzięki wiedzy ekspertów, ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, doświadczeniu i wysokiej jakości usług szybko zdobyła uznanie wśród klientów na terenie całego Trójmiasta. W chwili obecnej firma Kvadro Sp.J. jest wieloosobową jednostką skupiającą specjalistów z zakresu BHP, Ppoż. i Pierwszej Pomocy.

Są nimi byli emerytowani Inspektorzy i praktykanci Państwowej Inspekcji pracy, Specjaliści ds. BHP, Ratownicy Medyczni, Inspektorzy Ochrony Ppoż., Specjaliści Ochrony Ppoż., Inż. Ppoż., emerytowani strażacy itd.

Dzięki zespołowi, bogatemu zapleczu sprzętowemu oraz wysokiej jakości usług świadczymy je już dla ponad 100 zakładów w formie umów stałej współpracy. Są to zarówno wielkie i znane firmy, konsorcja, jak i małe firmy z którymi mamy zaszczyt współpracować. Prowadzimy szeroko rozumianą obsługę z zakresu BHP, Ppoż. i Pierwszej Pomocy, pomagając w tym co ważne dla Państwa firmy. Zlecenie obsługi z zakresu BHP, Ppoż. i Pierwszej Pomocy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i okolic profesjonalistom z KVADRO Sp.J. to najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy.